CHCEŠ BYŤ VYŠETROVATEĽOM PZ V NITRIANSKOM KRAJI?

Sledujete alebo čítate radi detektívne príbehy a imponuje vám práca vyšetrovateľov? Napadla Vás niekedy myšlienka, že by ste sa aj vy chceli stať ozajstným policajným vyšetrovateľom? Myslíte, že to je nereálne?

No nie tak celkom, pokiaľ ste absolventom vysokej školy právnického, bezpečnostného, ekonomického, ale aj environmentálneho smeru a pokiaľ máte záujem o sebarealizáciu a budovanie kariéry v Policajnom zbore.

Práca vyšetrovateľa si okrem celoživotného zvyšovania odborných vedomostí vyžaduje aj všeobecný rozhľad a takisto dôsledný a zodpovedný osobný prístup založený na odhodlaní pracovať na strane zákona.

Po absolvovaní prijímacieho konania a absolvovaní špecializovaného policajného vzdelania, by ste tak mohli stať posilou v našich vyšetrovateľských radoch v Nitrianskom kraji a zúročiť tak aj svoje civilné vzdelanie v zaujímavom povolaní.

Svoje žiadosti o prijatie do služobného pomeru príslušníka Policajného zboru na funkciu vyšetrovateľa PZ môžete zasielať na naše personálne oddelenie na adresu: Krajské riaditeľstvo PZ, Piesková 32, 949 01 Nitra.

Všetky otázky v prípade záujmu o funkciu vyšetrovateľa PZ vám môžeme zodpovedať aj telefonicky na t.č. 0961305310, 5312, alebo osobne na už spomínanej adrese

https://www.facebook.com/KRPZNR/videos/259345129609026

Polícia SR – Nitriansky kraj, foto Polícia SR – Nitriansky kraj

Pozri tiež

V piatok sa začína Divadelná Nitra 2022. Poďte s nami do divadla

Len pár hodín nás delí od začiatku 31. ročníka Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra. V piatok 23. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.