FOLKLÓR VO FRAKU prichádza do amfiteátra v Nitre

Najväčšia slovenská folklórno-symfonická show FOLKLÓR VO FRAKU prichádza do amfiteátra v Nitre.

Monumentálna hudobná show s viac ako 100 špičkovými umelcami na pódiu, rozžiari magický letný večer pod majestátnym Zoborom a predstaví najkrajšie slovenské ľudové piesne v novom impozantnom šate.

Renomovaní slovenskí sóloví speváci rôznych hudobných žánrov ponúknu, v sprievode symfonického orchestra Slovenskí symfonici, speváckeho zboru LÚČNICA a ľudovej hudby SOKOLY, pod taktovou špičkového dirigenta Adriana KOKOŠA, výber tých najpopulárnejších folklórnych skladieb, ktorý určite ocenia nie len fanúšikovia tradičného slovenského folklóru, ale všetci milovníci kvalitnej hudby.

Najvyššiu umeleckú kvalitu koncertu garantujú prominentní interpreti, ako operné spevácke hviezdy Adriana KUČEROVÁ a Miroslav DVORSKÝ, rock-popová diva Katarína KNECHTOVÁ, 5-násobný zlatý slávik Peter CMORÍK, obľúbený herec a spevák Filip TÚMA a najpopulárnejší slovenský folklorista Štefan ŠTEC.

V rámci sprievodného programu sa predstaví Folklórny súbor BORINKA pri CVČ Domino Nitra a Detský spevácky zbor DÚHA pri ZUŠ Jozefa Rosinského z Nitry.
Moderuje Štefan SKRÚCANÝ.

 

Príďte si vychutnať unikátny hudobný zážitok a zaspievať si Vaše obľúbené piesne, ktoré ešte nikdy nezneli tak veľkolepo.

Folklor vo fraku

Pozri tiež

V piatok sa začína Divadelná Nitra 2022. Poďte s nami do divadla

Len pár hodín nás delí od začiatku 31. ročníka Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra. V piatok 23. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.