Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní.

Diskusie, kvízy, sokoliarstvo aj piknik v parku. Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní.

V pondelok 25. apríla štartuje dvojtýždňový kolotoč podujatí Nitrianskych univerzitných dní 2022, ktoré každoročne organizuje Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre, Univerzita Konštantína Filozofa v Nitre, Mesto Nitra a Nitriansky samosprávny kraj.

Čo pre vás organizátori pripravili tento rok? Môžete sa zapojiť do diskusií, súťaží či kvízov a vyhrať zaujímavé ceny. Nahliadnete do zákulisia folklórneho súboru Zobor, objavíte netradičné suroviny v gastronómii, vyskúšate si výrobu čokoládových praliniek či prípravu kávy.

Získate zaujímavé poznatky o umelej inteligencii, autonómnej mobilnej robotike, číselnom spracovaní obrazu, fotovoltaike v energetike a 3D digitalizácii.

Budete sa môcť zúčastniť na skríningových vyšetreniach, vyskúšať si prácu s externým defibrilátorom, pridať sa k darcom krvi či prebrať s odborníkmi svoj jedálniček.

Zistíte ako prebieha výcvik psov, vyskúšate si sokoliarstvo, zapojíte sa do tradičného pikniku v parku, ale aj do spoznávania univerzitného areálu či kvízov s Pasteurovcami.

Čaká na vás splavovanie rieky Nitry, séria kondičných tréningov pod vedením crossfitových trénerov, futbalový zápas, turnaj v plážovom volejbale, ale aj turnaj hráčov League of Legends.

V rámci prvých spoločných kariérnych dní oboch univerzít sa môžete prihlásiť na zaujímavé workshopy a prednášky.

Nazrite do programu Nitrianskych univerzitných dní 2022 a staňte sa ich súčasťou.

Tešíme sa na vás.

Organizačný tím NUD 2022

Pozri tiež

V piatok sa začína Divadelná Nitra 2022. Poďte s nami do divadla

Len pár hodín nás delí od začiatku 31. ročníka Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra. V piatok 23. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.