Príďte s nami otvoriť novú cyklotrasu z Nitry do Dražoviec

Každý, kto sa na otvorenie cyklotrasy dostaví na bicykli, kolobežke alebo na korčuliach, dostane od Mesta Nitra milú odmenu.

Slávnostné otvorenie novopostavenej cyklotrasy sa uskutoční v sobotu 6. augusta o 16. h. v priestore pred zimným štadiónom.

Vyskúšajte si spolu s nami, ako sa jazdí na novej cyklotrase. Každého, kto sa zúčastní jej otvorenia, čaká od Mesta Nitra a od sponzorov, ktorí s mestom spolupracujú, pekný darček. Podmienkou na jeho získanie je, aby ste na otvorenie cyklotrasy prišli na bicykli, na korčuliach alebo na kolobežke. Je potom na vás, či sa po cyklotrase preveziete až do Dražoviec alebo či si vyskúšate iba kratší úsek.

 

Pre tých, ktorí vysmädnú, pripravil Výbor mestskej časti Zobor, Dražovce a občianske združenie Dražovce možnosť zakúpenia občerstvenia priamo na ihrisku v Dražovciach.

Tí bicyklachtivejší môžu v rovnaký deň pokračovať v ďalšej vydarenej cyklistickej akcii. V rámci série Potuliek Nitrou pešo alebo na bicykli sa od piatej popoludní uskutoční podujatie Bicyklom zoborskými zákutiami. Vyrážame od penziónu Artin, prejdeme k zoborskému kostolíku svätého Urbana, odtiaľ k Zoborskému jazierku a cez Chmeľovú dolinu sa dostaneme do Parku na Sihoti.

Tomáš Holúbek, Foto: Roman Oravec

Pozri tiež

V piatok sa začína Divadelná Nitra 2022. Poďte s nami do divadla

Len pár hodín nás delí od začiatku 31. ročníka Medzinárodného festivalu Divadelná Nitra. V piatok 23. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.